United Nude

Wyróżnić się we współczesnym świecie mody jest naprawdę niełatwym zadaniem. Przez wszystkie modowe dekady widzieliśmy już wiele, a zaskoczyć nas może chyba wyłącznie coś, co wymknie się wszelkim schematom. Marce United Nude zdecydowanie się to udało! Jej buty to prawdziwy design na najwyższym poziomie.

Od złamanego serca do obuwniczej potęgi

Jak określić obuwie United Nude w kilku słowach? Jest na pewno dziwne, nietypowe i niebanalne. Ma w sobie coś ze sztuki, architektury oraz futuryzmu. Niezależnie od tego, czy pod lupę weźmiemy sandały na słupku, botki, baleriny czy sneakery, mamy do czynienia z czymś arcyciekawym i niecodziennym. Co ciekawe, buty te powstawały przy absolutnie wyjątkowej inspiracji, jaką była siła nieodwzajemnionego uczucia. Projektant – Rem Koolhaas poprzez taką właśnie sztukę użytkową próbował uzewnętrznić emocje po rozstaniu i odzyskać ukochaną, która odeszła. I choć nie wiadomo, jak skończyła się jego historia, można przyznać, że rozstanie zdecydowanie służy jego twórczości!

Buty United Nude są stworzone dla niezależnych, ceniących oryginalny styl kobiet, które nie boją się iść pod prąd. Projekty mocne, geometryczne, a przede wszystkim również niezwykle wygodne!