Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Kolorowe espadryle

Bogactwo wzorów i kolorów umieszczonych na espadrylach Toms przyprawi cię o zawrót głowy. Trudno będzie oprzeć się wsuwkom w cytryny, arbuzy czy groszki, dlatego podjęcie decyzji co do konkretnego modelu może okazać się sporym wyzwaniem. Jednak tu zdecydowanie nie warto się ograniczać! Każda zakupiona przez nas para czyni dobro.

Kup buty i zrób dobry uczynek

Dlaczego warto kupować espadryle Toms? Nie tylko przez wzgląd na ich wyróżniający się design, ale też słynną akcję charytatywną, wymyśloną przez założyciela marki. Wybierając jedną parę, drugą podarowujesz komuś potrzebującemu z ubogich krajów. Świadomość czynienia dobra poprzez robienie zakupów? Bezcenne i zdecydowanie godne naśladowania przez inne brandy!

Ultra lekkie i designerskie

Espadryle Toms to nie tylko gest dobrej woli, ale też fantastyczny, modny dodatek do każdej, letniej stylizacji. Niezależnie od tego, czy założysz dżinsowe szorty, czy też sukienkę w kwiaty, stylowe buty letnie od Toms dodadzą całości wyjątkowego charakteru. Dodatkowo zachęca fakt, że nosząc je, prawie nie czujesz, że masz je na stopach. Są ultra lekkie i bardzo wygodne! Sprawdzą się zarówno podczas lata w mieście, jak i na wakacyjnych wyjazdach.