Koszule z krótkim rękawem

Mężczyzna, który dba o styl ubioru, dobrze wie, że w jego szafie nie powinno zabraknąć koszul. Koszule potrafią uatrakcyjnić różne stylizacje, dodając szyku nawet jeansom. Wiosną i latem, gdy długi rękaw wielu panom może przeszkadzać, warto uzupełnić swoją garderobę o koszule z krótkim rękawem.

Do zestawów casualowych

Koszule z krótkim rękawem nie są polecane do zestawów o charakterze formalnym, ponieważ założenie takiej koszuli na przykład do marynarki traktowane jest jako faux pas w świecie mody. Dlatego koszule z krótkim rękawem warto włączać do zestawów casualowych. Można spokojnie łączyć je ze spodniami typu chino, jeansami, a nawet z niektórymi joggersami. Na rynku istnieje wiele fasonów koszul z krótkimi rękawami, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Można wybierać pomiędzy koszulami gładkimi lub w różne wzory, takie jak kratka, paski, prążki czy groszki. Multum dostępnych kolorów sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem idealnej dla siebie koszuli z krótkim rękawem.

Koszule Timberland

Mimo że marka Timberland, dostępna w Polsce od 2002 roku, kojarzona jest przede wszystkim z produkcji obuwia, takiego jak słynny „Drwal” (pierwsze na świecie wodoszczelne obuwie), w jej ofercie można znaleźć również koszule z krótkim rękawem. Ten amerykański brand ceniony jest za solidność wykonania i wykorzystywanie najwyższej jakości materiałów, dlatego koszule z krótkim rękawem od marki Timberland to produkty w całości wykonane z bawełny. Dbałość o detale i wyjątkowy design sprawiają, że casualowe stylizacje z udziałem koszul Timberland prezentują się naprawdę świetnie.