Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Plecaki i torby marki Mi Pac

Plecak szkolny, wakacyjny, na rower, rolki czy wycieczkę w góry – to specjalność marki Mi Pac. Ich stosunkowo krótka historia nie jest znana. Za to coraz większą popularność zyskują ich produkty. Fantastyczne torby-nerki oraz plecaki, które przypadną do gustu każdemu, kto do mody podchodzi z fantazją i dystansem. Co wyjątkowego mają w sobie akcesoria, które wychodzą z ich szwalni?

Nowoczesność to podstawa

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o marce Mi Pac, nie ma w tym nic dziwnego. Brand rozpoczął swoją działalność niedawno, bo w 2012 roku. Jednak od samego początku zdobywa serca fanów plecaków nie tylko w Wielkiej Brytanii, skąd się wywodzi, ale na całym świecie. Specjaliści marki od razu zdecydowali się na podbój rynku zagranicznego i trzeba im przyznać, że się nie pomylili. Za taki sukces Mi Pac odpowiada jedna cecha charakterystyczna…

Kreatywność, słowo wyświechtane i współcześnie nadużywane, jednak w przypadku tych plecaków z pewnością uzasadnione! Ideą marki jest przedstawienie światu takiej oferty plecaków, które z powodzeniem zyskają status modowego dodatku. Na realizację tego celu składa się wiele elementów, ale pierwsze skrzypce gra dobry design. Jeśli marzysz o plecaku z motywem florystycznym, futurystycznym czy w cętki, marka Mi Pac z pewnością spełni te fantazje. Dodatkowy atut? Stosunkowo niska cena za bardzo dobrą jakość wykończenia i materiałów.

Klasyka kroju

Plecak to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę. Zwykle jednak kojarzony był z niezbyt ciekawą stylistyką i często rezygnuje się z niego na rzecz torby, która nie zadba przecież o kręgosłup użytkownika tak dobrze, jak plecak. Punkt honoru marki Mi Pac to połączenie tego komfortu, który zapewnia klientom klasyczny krój plecaków, z  nowoczesnym, uniwersalnym i unikatowym designem.