Nie znaleziono produktów spełniających warunki wyszukiwania.

Dresy męskie

Kiedyś kojarzone tylko ze sportem i uprawianiem różnych form aktywności fizycznej. Dziś element garderoby stanowiący uzupełnienie męskich stylizacji na co dzień, który z powodzeniem można założyć na miasto. Komfortowe, dopasowane do sylwetki i prezentujące się niezwykle ciekawie w zestawieniu z odpowiednimi dodatkami.

Komplety dresowe

Komplety dresowe, składające się z bluzy i spodni, to doskonały strój domowy. Zapewniają komfort, dzięki któremu można spędzić w nich cały dzień w domu, relaksując się przy ulubionych rozrywkach.

Dres w stylizacjach

Dres nadal stanowi sportową klasykę, jednak już dawno opuścił mury siłowni i hal sportowych, wydostając się na ulicę. Jest to widoczne przede wszystkim u panów, sprawnie łączących zarówno spodnie dresowe, jak i bluzy, z elementami garderoby o charakterze casualowym lub bardziej formalnym. Spodnie dresowe z powodzeniem można zestawiać z jeansowymi koszulami i trampkami. Bardzo dobrze w ich towarzystwie będą się prezentować również różnego rodzaju sneakersy. W jesiennych stylizacjach można je połączyć zarówno z płaszczem, jak i rożnymi fasonami kurtek. Bluzy dresowe również można zestawiać z różnymi elementami mody casualowej. Będą dobrze wyglądać z jeansami czy spodniami typu chino.

Wielu mężczyzn już dawno zrozumiało, że dresy nie stanowią podstawy wyłącznie sportowego uniformu, ale mogą być również kluczem do sukcesu w przypadku bardziej złożonych i efektownych stylizacji. Dresy są aktualnie na tyle popularne, że ich obecność można zauważyć nawet na pokazach mody najbardziej znanych i cenionych projektantów.