Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Polsko- włoskie buty

Z wielką radością witamy kolejny brand w portfolio GaleriaMarek.pl – Gino Rossi. Kwintesencją ich stylu są eleganckie i szykowne projekty oraz wzornictwo zgodne z bieżącymi trendami. Projektanci marki reinterpretują klasykę i nadają jej kreatywny i nowoczesny wygląd. Polscy i włoscy partnerzy połączyli siły i kapitał. Owocem tej kolaboracji jest marka Gino Rossi. Nazwa brandu wywodzi się od nazwiska jednego z sześciu założycieli spółki, włoskiego fabrykanta Gino Rossi.

Historia marki

Historia marki Gino Rossi sięga 1992 roku. Siedziba brandu oraz fabryka produkująca obuwie od wtedy do dziś jest ulokowana w Słupsku. Od samego początku w projektach stawia się na najwyższą jakość. Udane połączenie polskich i włoskich komponentów oraz unikalne wzornictwo od początku istnienia wyróżniało projekty Gino Rossi na tle konkurencji. Popularność i rozpoznawalność marki systematycznie rosła, brand błyskawicznie się rozwinął.

Początki

Już w 2 lata po założeniu marki Gino Rossi otwarto pierwszy sklep firmowy. Było to w 1994 roku w Sopocie. Ponad dwie dekady od tych początków marka dysponuje ogromną siecią sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Również za granicą, na przykład w Berlinie, Pradze czy Rydze, możesz natknąć się na salon Gino Rossi. Pierwotnie marka produkowała wyłącznie męskie modele butów, ale już niewiele później ofertę znacznie poszerzono. Pojawiły się buty damskie, skórzane akcesoria (torby, teczki, portfele) oraz środki do pielęgnacji obuwia i skórzanej galanterii.

Klasyka z nutką nowoczesności

Większość projektów z metką Gino Rossi nadal „wychodzi” z fabryki w Słupsku. Niektóre, pojedyncze modele są importowane od włoskich dostawców. Wszystkie produkty marki cechują się wykonaniem z naturalnej skóry wysokiej jakości oraz eleganckim wzornictwem. Udany romans klasyki z nowoczesnością – sprawdź już dziś, które propozycje Gino Rossi znajdziesz w ofercie Galerii Marek.