Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Vans SK8-HI

Idealne buty na jesień? Trampki marki Vans SK8-HI! Są symbolem ponadczasowego stylu, gwarancją wygody i uniwersalności. Z powodzeniem uzupełnią każdą stylizację.

Skateboard kocha Vansy

Deskorolkarze i skejci już dawno zakochali się w produktach tej marki. Nic w tym dziwnego, gdyż założeniem Vansa było projektowanie butów i odzieży szczególnie przeznaczonej dla wielbicieli skateboardingu, BMX i surfingu. Z czasem produkty przeszły na wyższy level – stały się nieodłącznym elementem streetwearu! Od wypuszczenia na rynek pierwszego modelu butów Vans Authentic minęło 50 lat. Dziś buty tej marki noszą wszyscy, niezależnie od tego czy są fanami jazdy na desce. Co przemawia za tymi projektami?

Uniwersalne i wytrzymałe

Już w 1966 roku założyciele marki chcieli mocno wyróżniać się na rynku obuwniczym, dlatego w ich punkcie sprzedaży można było kupić buty prosto z linii produkcyjnej. Legendy głoszą też, że to właśnie oni byli pionierami personalizowania butów sportowych. Oryginalne trampki na solidnej gumowej podeszwie najpierw zdobyły rzesze fanów w Kalifornii, by następnie rozszerzyć zasięgi na cały świat. Modele Vansów można dziś śmiało nazwać butami kultowymi, które perfekcyjnie sprawdzą się przez większą część roku – od wiosny aż po jesień!

Czym wyróżniają się Vans SK8-HI?

Wysoka cholewka, oryginalne wzornictwo, solidna podeszwa i zamek błyskawiczny na pięcie – to kwintesencja miejskiego stylu. Niezależnie od tego, czy jeździsz na desce, czy preferujesz spacery, te buty będą niezawodnym uzupełnieniem twojego jesiennego stylu. Bogata oferta kolorystyczna i wzornicza pozwala wybrać każdemu buty, które najlepiej oddają naszą osobowość – od klasycznych piaskowych i czarnych po efektowne, zwierzęce wzory i motywy florystyczne. Wyróżnij się z tłumu w SK8-HI!