• z 2
  • z 2
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Timberland Premium 6

Trapery Timberland można dziś nazwać butami kultowymi. Biorąc pod uwagę, że marka ma już ponad 70 lat, a jej tradycyjna stylistyka pozostaje niezmienna, nie ma w tym nic dziwnego. Premium 6 to klasyczny model, który perfekcyjnie sprawdzi się jako element jesiennych looków. I co najważniejsze – przemawia za nim jego jakość i wieloletnia historia!

Wodoszczelne i piękne

Pierwszą ideą Nathana Swartza, który stworzył markę Timberland, było zaprojektowanie butów, które będą w 100% wodoszczelne. Aby to osiągnąć, całymi latami pracował z ojcem nad innowacyjnym systemem łączenia podeszwy z cholewką. Optimum możliwości marka osiągnęła w 1968 roku, kiedy w produkcji obuwia po raz pierwszy zastosowano maszynę wymyśloną przez synów Nathana. Od tej pory już nic nie było takie, jak wcześniej. Kupując buty Timberland, możesz być pewny ich wytrzymałości. Już pierwsze modele sprzedawane były głównie robotnikom, którym potrzebne były porządne, wodoszczelne buty. Na dodatek nie można im odmówić jeszcze jednej zalety – są po prostu piękne.

Premium 6

Ten model to klasyka Timberland w najlepszym wydaniu, znana na całym świecie pod nazwą ‘żółty but’. Naturalna skóra, perfekcja połączenia cholewki z podeszwą i miękkość wyściółki. Te cechy sprawiają, że będzie Ci w nich wygodnie. Nie ma też żadnych szans, że buty nie sprostają trudnym, jesiennym warunkom pogodowym. To pogromcy jesiennej słoty! Z biegiem czasu buty Timberland stały się też po prostu modne. Różnorodne kolory sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Te wytrzymałe buty świetnie uzupełnią Twoje jesienne stylizacje!