Buty księżniczek

Linia Princess jest skierowana nie tylko do księżniczek :) Projektancji zainspirowali się klasycznym modelem tenisówek, ale propozycja od Reebok jest dużo solidniejsza i lepiej wykonana. Buty są zgrabne, z okrągłym noskiem, kobiece, dobrze leżą. Możesz w nich biegać po mieście wiele godzin lub przetańczyć całą noc.

O modelu

Reebok Princess nawiązują do pierwszych modeli tej marki z lat 80-tych. Buty są superwygodne i bardzo komfortowe, utrzymane w uniwersalnej kolorystyce – czerni i bieli. Wyróżniają się klasycznym wzornictwem, wysoką jakością wykonania i brakiem nadmiernych zdobień. Nie ma też rzucających się w oczy, bardzo widocznych logotypów marki. Są, ale prawie niewidoczne, bo w kolorze zbliżonym do materiału zewnętrznego.

Jak nosić

Możesz je nosić na wiele różnych sposobów. Jesteś minimalistką? Postaw na monochromatyczny look – czarne Reeboki załóż do stylizacji skomponowanej wyłącznie z czerni. Jeśli lubisz kontrasty, to kolor butów dobierz na zasadzie przeciwieństwa do kolorystyki reszty stylizacji. Możesz postawić na dziewczęcą propozycję – rozkloszowaną krótką spódnicę, t-shirt i buty Princess. Miejska, wygodna opcja, to rurki, sweter oversize i duży szal wokół szyi.