Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Puma Suede

Wierni fani marki Puma Suede stawiają na piedestale swoich ulubionych sneakerów. Buty swoją popularność zawdzięczają ponadczasowemu designowi - od 1968 roku cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jak w 2016 roku wygląda model? Które kolory są dostępne w sprzedaży? Sprawdź.

O modelu

Puma Suede to model inspirowany bogatą, sportową tradycją. Powstał w 1968 roku, był dedykowany biegaczom. Sławę zdobył w latach 60. I 70. Wypromowały go gwiazdy sportu, takie jak lekkoatleta i sprinter Tommie Smith i Walt Frazier - koszykarz, mistrz NBA. W latach 80 model Suede był nieodłącznym elementem stylizacji amerykańskich tancerzy breakdance. Obecnie znów trafił na sklepowe półki, w delikatnie odświeżonej, unowocześnionej formie.

Muzyczny romans

W 2015 roku marka Puma podjęła kooperację z topową wokalistką i trendsetterką Rihanną. Piosenkarka jest ambasadorką marki i dyrektorem kreatywnym. Puma Suede Creepers to pierwszy owoc współpracy z Barbadoską. Klasyczny model Suede to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i  kultowych propozycji marki Puma. Połączono go z wysoką podeszwą charakterystyczną dla modeli typu creepers, na podwyższonej platformie. Dostępne od września 2015 roku, rozchodziły się jak świeże bułeczki. Teraz pojedyncze egzemplarze możesz licytować na aukcjach internetowych.

W Galerii Marek

Klasyczne, płaskie buty Puma Suede są dostępne w wariancie damskim i męskim. Damskie są superkobiece, w wyróżniających się kolorach. Mamy więc różowe z naturalnego nubuku i ciemnoszare z turkusowymi elementami. Męskie propozycje są bardziej stonowane, ale z nutką szaleństwa. Możesz wybierać pomiędzy niebieskimi, czarnymi i bordowymi. Z kolei męska linia Future Suede Low Lite Animal to 2 warianty: zielono-białe oraz niebieskie z pomarańczowymi elementami. Zwierzęcy print na podeszwie sprawia że są unikatowe i na pewno nie zginiesz w tłumie.