Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Tenisowy szyk

Szaleństwa na korcie wymagają odpowiedniego wsparcia, jakie zapewni ci odzież przeznaczona do uprawiania właśnie tego sportu. Ma być wygodnie, bardzo swobodnie i z nutką tenisowego szyku, który towarzyszy tej dyscyplinie od lat!

Modnie i wygodnie

Stroje tenisowe niezmiennie inspirują modę uliczną. Koszulki polo, krótkie, plisowane spódniczki i buty na płaskiej podeszwie to dziś element garderoby nie tylko graczy tenisowych, ale też każdego, kto zakochał się biało-pastelowej estetyce. Nie ma co ukrywać, że to właśnie odzież do tenisa jest jedną z najbardziej eleganckich odzieży sportowych, którą uwielbiamy nosić szczególnie latem, kiedy przepięknie kontrastuje z opaloną skórą. Jak się jednak okazuje, ubrania, które posłużą tenisistom to o wiele więcej niż dobry design, który skradł serca milionów ludzi na całym świecie. To też funkcjonalność opierająca się na przewiewności materiałów, ich elastyczności i dobrym dopasowaniu oraz amortyzacji i stabilności w obuwiu.

Projektanci znanych marek sportowych robią wszystko, by odzież tenisowa zapewniała wszystkim fanom tego sportu komfort oraz wygodę, potrzebną przy grze. Ubrania są więc swobodne i jak wiadomo, świetnie wyglądają!