• z 7
  • z 7
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Fit-odzież

W dobie mody na bycie fit każdy z nas szuka sposobu na siebie. Treningi fitness są jednymi z najprzyjemniejszych wśród wszelkich możliwości amatorskiego uprawiania sportu. Moda na fitness pojawiła się już w latach 80. i trwa nieprzerwanie do dziś, a wraz z nią moda na specyficzną odzież. Jaką?

Swobodnie i designersko

Gdy myślimy „fitness”, przed oczami mamy obcisłe legginsy, cropp topy oraz kolorowe getry. Faktycznie uprawianie tego sportu łączy się z charakterystyczną modą, której nieodłącznym elementem jest dobry design. Jednak, aby osiągać coraz lepsze wyniki, czuć się komfortowo podczas treningu i rzeczywiście rzeźbić swoją sylwetkę, odzież do fitnessu powinniśmy wybierać również przez pryzmat funkcjonalności. Z nadmierną potliwością poradzą sobie ubrania wyposażone w systemy odprowadzające wilgoć. Dla uzyskania swobody i dynamiki ruchu marki wykorzystują elastyczne, dopasowujące się do ciała i wspierające pracę mięśni materiały. Dodatkowo warto zainwestować w takie elementy, jak torba sportowa, plecak lub worek, w które można zapakować się, wybierając się na trening. Przyda się także sportowa bluza lub kurtka.

Chcesz sprawić, aby twój trening fitness był czystą przyjemnością? Chcesz przestać przejmować się poceniem i ograniczonym przez ubrania ruchem? Skorzystaj z oferty znanych marek, które specjalizują się w odzieży fitnessowej.