• z 5
  • z 5
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Dynamiczny sport, dynamiczna odzież

Intensywny, dynamiczny, dla wytrwałych – tak w skrócie można opisać cross-fit, dyscyplinę sportową, która przyciąga coraz większą liczbę fanów. Tym cechom powinna odpowiadać specjalistyczna odzież do crossfitu. Jak ją wybrać?

Odzież wszechstronna

Zarówno o odzieży, jak i obuwiu do cross-fitu mówi się, że muszą być wszechstronne. Taka jest przecież również sama dyscyplina, która niewątpliwie odznacza się większymi niż inne wymaganiami pod kątem odpowiedniego ubioru. Jeśli ćwiczysz crossfit lub przymierzasz się do rozpoczęcia przygody z nim, to wiesz, że łączy się on z wylewaniem hektolitrów potu, intensywnym wysiłkiem siłowym oraz ponadprzeciętną szybkością. Odzież crossfitowa to przede wszystkim przewiewność lub systemy odprowadzania wilgoci, którą nasze ciało wytwarza w nadmiarze podczas intensywnego treningu. Co poza tym? Dopasowane, elastyczne materiały, które zapewniają nam pełen zakres ruchów, niezbędny zarówno podczas biegania, jak i podnoszenia ciężarów.

W ofercie znanych marek znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do crossfitu – trwałość, świetną jakość oraz funkcjonalność odzieży sportowej w ponadprzeciętnym, przyjemnym dla oka designie.