Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Buty na deskorolkę i na co dzień

Skateboarding to nie tylko sport. To charakterystyczny styl życia, który przekłada się na styl ubierania. Kochasz jazdę na desce? Miejskie stylizacje z dużą dawką luzu? W takim razie Nike Janoski to buty stworzone dla ciebie!

Współpraca z gwiazdą

Nike słynie z podejmowania współpracy ze słynnymi sportowcami. O jakości ich produktów świadczą największe nazwiska świata sportu. W przypadku butów Nike Janoski jest to nie kto inny, jak wielka gwiazda skateboardingu, mistrz deski – Stefan Janoski. Fakt ten nie pozostawia żadnych wątpliwości, że ten model obuwia jest stworzony specjalnie dla miłośników jeżdżenia i wykonywania trików na desce! Każdy z jego wariantów projektowany był z uwzględnieniem niezbędnych przy uprawianiu skateboardingu cech technicznych. Podeszwy są niskoprofilowe, by łatwiej było utrzymać stabilność, ale również wypełnione pianką EVA oraz poduszką powietrzną, znaną ze słynnych Air Maxów, dzięki czemu w Nike Janoski fantastycznie się chodzi.

Idealne do dżinsów, joggersów i dresów buty od Nike są kwintesencją skejterskiego stylu. Wypróbuj ich możliwości na desce i podczas chodzenia!