Nike Free 5

Marki sportowe prześcigają się w unikalnych projektach. W maratonie genialnego designu Nike Free zdecydowanie załapałaby się na pierwszą piątkę! Dobry wygląd rzuca się w oczy od razu. W tych butach można zakochać się od pierwszego wejrzenia, szczególnie jeśli jesteś osobą, która uwielbia sportowy styl!

Moda zna pojęcie wygoda!

Wie o tym każdy, kto zaadaptował swoje sneakersy do warunków codziennego stylu. Dobry wygląd naprawdę może łączyć się z komfortem, wyrazem tego stały się Nike Free. Cholewka uszyta została bezszwowo z ultraoddychającego materiału, który świetnie sprawdzi się latem. Wydaje się, że to szczyt minimalizmu, bo wszystkie ulepszenia zostały ukryte we wnętrzu buta. Jednym z nich jest system Flywire – żyłki, które napinają okolice sznurowania w taki sposób, by zapewnić lepsze dopasowanie buta w okolicach śródstopia. Dzięki tej unikalnej budowie buty są lekkie i miękkie, ale też bardzo dobrze dopasowują się do kształtu stopy. Wyściółka z neoprenu zapewnia też stabilizację, zarówno podczas treningów, jak i biegania po mieście.

Uwolnij radość noszenia

Dlaczego Free? W tym modelu Nike poczujesz prawdziwą wolność podczas wielokilometrowych biegów czy spacerów. Podeszwa imituje plaster miodu, i co najważniejsze, odwzorowuje naturalne ruchy Twojej stopy. Choć wydaje się gruba, jest niebywale elastyczna. Dzięki niej bieganie stanie się prawdziwą przyjemnością. Wolność zyskasz także w zakresie doboru stylizacji. Te kolorowe, lekkie Nike świetnie urozmaicą każdy look i zdecydowanie wyróżnisz się w nich z tłumu!