Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Nike Thea - minimalistyczne Air Maxy

Sylwetka, której nie trzeba nikomu przedstawiać w bardziej opływowej i unowocześnionej w stosunku do klasycznego modelu formie. Nike Air Max Thea łączą w sobie wygodę i minimalistyczny charakter. Idealne rozwiązanie dla ceniących sobie lekkość, funkcjonalność i estetykę w jednej odsłonie.

Amortyzacja Air

Szczególną zaletą, jak we wszystkich projektach typu Air, jest doskonała, opracowana przez producenta amortyzacja. Efekt przyczepności i trwałości potęguje środkowa i zewnętrzna podeszwa, wykonana z bardzo lekkiej pianki Phylon, nie wpływającej na zwiększenie wagi buta. W jego wnętrzu o najwyższy komfort stopy dba wkładka Solarsoft. Całość zaakcentowana kultową już poduszką Max Air.

Lekkość i przewiewność

Design buta w przedniej części dopełnia funkcjonalna siateczka. Przy wykonaniu cholewki zastosowano powłoki syntetyczne i skórzane. Oprócz wytrzymałości i wysokiej jakości zapewniają one także lekkość i równowagę. Całość dopełniona eleganckim profilem prezentuje się uniwersalnie i harmonijnie.

Monochromatycznie i kolorowo

Wśród dostępnych wersji kolorystycznych znajdziemy ponadczasowe i stonowane połączenia czerni, bieli, granatów czy szarości. W ofercie sezonowej producent zapewnił też odpowiednią dawkę kolorów. Neonowe odcienie i zaprojektowane z dbałością wzory pozostawiają szeroką możliwość wyboru.