• z 2
  • z 2
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Buty dla wszystkich

Buty New Balance w zaskakującym tempie podbiły świat mody. Noszą je trendsetterki, blogerki, redaktorki magazynów modowych, aktorki i celebrytki. Mają ciekawe kolory. Świetnie uzupełniają różnego rodzaju stylizacje i, co najważniejsze, są nieziemsko wygodne!

Skąd wzięła się nazwa "574"?

Nie każdy wie, że sięgająca 1906 roku filozofia marki opiera się na maksymalnym dopasowaniu i indywidualnym podejściu do każdej stopy. Stąd też modele mają dwa wymiary – wzdłuż stopy oraz wszerz. Model 574 to idealna opcja dla tych, których stopy są trochę szersze. Okrągły nosek i szeroki przód buta gwarantują wygodę każdemu. Dodatkowym wsparciem jest oczywiście charakterystyczna dla marki gruba podeszwa, która zapewnia świetną amortyzację. Buty sprawdzą się więc zarówno jako modowy dodatek, jak i dobre wsparcie podczas dłuższych spacerów i pieszych wycieczek.

Jak powstały?

New Balance to marka, która nieustannie wypuszcza na rynek nowe, unikatowe modele. Dzięki temu każdy miłośnik sneakersów może znaleźć w ich ofercie krój, który najbardziej mu odpowiada. Co ciekawe model 574 nie był zaplanowany. Po produkcji 576 pozostały w pracowni skrawki materiału, z których uszyto właśnie słynne 574.

Skąd ich popularność?

Uszyte z resztek buty szybko zyskały rzesze fanów. Można by gdybać, dlaczego tak się stało, jednak odpowiedź nasuwa się sama. Kolor! Ilość wariantów tego modelu przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania, na tyle, że trudno będzie dokonać wyboru. Od 1988 roku, w którym powstały pierwsze New Balance 574 model ewoluował do tego stopnia, że dziś możemy go indywidualizować. Sami wybieramy wzór i kolor, a co za tym idzie buty zyskują na unikalności.
Jeśli więc marzysz o jedynych i niepowtarzalnych sneakersach, które wygodą dorównają New Balance’om, wybierz model 574!