Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Kurtki Umbro

Nikt nie zaprzeczy, że markę Umbro śmiało można określić mianem jednego z liderów mody sportowej. Świadczy o tym chociażby fakt, że firma dostarcza stroje reprezentacjom piłkarskim. Nie musisz być jednak sportowcem, żeby nosić ubrania z charakterystycznym logo, które przedstawia podwójny diament. Już teraz sprawdź, co marka ma w swojej ofercie.

Na każdą porę roku

Kolekcje Umbro to przede wszystkim sporo propozycji w kategorii kurtek zimowych i przejściowych. Kurtki zimowe wykonane są z lekkich materiałów, co znacznie poprawia ich komfort noszenia. Aby jednak stanowiły one pełną ochronę przed zimnem, zostały dobrze docieplone. Dodatkową ochronę w mroźne dni zapewniają także fasony z wysokim kołnierzem lub też dłuższe modele, które występują zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej. Wśród propozycji dla kobiet znalazły się również kurtki z dopasowanym krojem, podkreślające sylwetkę.

Kurtki Umbro na wiosnę i jesień doskonale ochronią nas przed przed wiatrem. Świetnie sprawdzają się zarówno na treningach, jak i na co dzień. W kolekcji znajduje się wiele modeli, które pomogą stworzyć ciekawe streetowe stylizacje.