Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Opona w podeszwie

Tubular jest inspirowany biegowym modelem z lat 90., ale to uwspółcześniona wersja, z bardzo nowoczesnym wyglądem. Projektanci pozostawili kilka rozwiązań rodem z tamtych lat. Dzięki temu model jest unikalny i bardzo charakterystyczny. Buty wyróżnia podeszwa Tubular: jedyna w swoim rodzaju, o nieregularnych brzegach, wzorowana na oponie samochodowej.

O modelu

Tubular to kombinacja najlepszych rozwiązań zaczerpniętych z modelu z roku 1993 roku. Buty wykonano z materiału syntetycznego najwyższej jakości, a podeszwę z pianki EVA i gumy. Dodatkowymi atutami propozycji adidas jest oddychająca, siateczkowa wyściółka i podeszwa zewnętrzna o podwójnej grubości. Wkładka z technologią OrthoLite zmniejsza wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu i zapewnia komfort noszenia przez cały dzień.

Podwyższona cholewka jest stworzona z neoprenu. To materiał wypełniony mikrocząsteczkami powietrza. Dzięki temu jest rozciągliwy, dopasowuje się do kształtu stopy. Ponadto jest wodoodporny i zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, stanowi doskonałą ochronę termiczną ograniczającą wpływ wysokich i niskich temperatur.

Do biegania

Co wziąć pod uwagę podczas wyboru butów do biegania? Najważniejsze czynniki to typ podłoża, długość pokonywanych dystansów, rozmiar i typ stopy oraz płeć. Dobre buty ochronią Cię przed urazami i zwichnięciami, a także będą drobną pomocą w trudach uprawiania tej dyscypliny. Wybieraj modele dedykowane biegaczom, na przykład Tubular.