Nie znaleziono produktów spełniających warunki wyszukiwania.

adidas x Rita Ora

Marzysz o klasycznych butach adidasa takich, jak Stan Smith czy Superstar, ale z nutą nonszalancji i oryginalnego stylu? W takim razie z pewnością przypadną ci do gustu propozycje zaprojektowane przez gwiazdę muzyki pop – Ritę Orę. Unikalne wzornictwo, ciekawe zestawienia kolorystyczne, a wszystko to zamknięte w ponadczasowych formach obuwia adidas.

Wzór na sukces według Rity

Rita Ora to jeden z wieloletnich współpracowników adidasa. Od dobrych kilku sezonów projektuje ona swoje rzeczy – ubrania i buty w linii adidas Rita Ora. Sygnowane jej metką produkty to zawsze kwintesencja kobiecego, dającego się zapamiętać stylu, który tworzy prostota formy oraz zwracający na siebie uwagę wzór. Rita na warsztat bierze najczęściej stare, sprawdzone modele butów adidasa, które cieszą się niezmiennie ogromną popularnością. Klasyki takie, jak Stan Smith czy Superstar w jej interpretacji nie mogą być nudne!

Przy pomocy butów i ubrań adidas Rita Ora każda dziewczyna może stworzyć niezapomniane, oryginalne stylizacje na co dzień czy na imprezę. Są wzorzyste, kolorowe i ponad wszystko niezwykle wygodne. Sprawdzą się więc w każdej sytuacji, w której możesz pozwolić sobie na odrobinę luzu i modowego szaleństwa.