• z 2
  • z 2
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Adidas Boost

W dobie mody na bycie fit przybywa kolejnych osób, które zaczęły uprawiać bieganie z pasją. Najważniejszym elementem przygotowania się do rozpoczęcia aktywności fizycznej jest kupno dobrze dopasowanych butów. Różnorodna oferta obuwia do biegania przyprawia o zawrót głowy. Modne kolory, ciekawe wzornictwo, logo dobrej marki to jednak nie wszystko. Grunt to bezpieczeństwo, o które zadbał Adidas, tworząc buty z technologią Boost.

Dlaczego warto w nie zainwestować?

Bieganie to sport, który naraża na kontuzje. Szczególnie, jeśli jogging uprawiasz w plenerze. Nierówne powierzchnie, polne drogi, dziurawe chodniki w połączeniu z brakiem ostrożności mogą być przyczyną skręceń, problemów ze stawami i więzadłami. Dlatego kluczowa w uprawianiu tego sportu jest porządna amortyzacja. Nad tą pracują od lat projektanci marek sportowych. Adidas stworzył technologię Boost, która zapewnia podparcie dla śródstopia i zmniejsza wstrząsy, które grożą kontuzjami. Bezpieczeństwo ponad wszystko! Warte jest zdecydowanie każdej ceny.

Anatomiczny kształt

Buty z linii Boost swój unikalny wygląd wcale nie zawdzięczają fantazji projektanta. Zostały skonstruowane w ten sposób, by jak najlepiej dopasowywać się do kształtu naszej stopy i dodawać energii przy każdym kroku. Dzięki miękkiej, elastycznej cholewce nie narażasz swoich stóp na otarcia czy podrażnienia. Buty wykonane są z różnych materiałów, które podczas intensywnego wysiłku umożliwiają cyrkulację powietrza.
Adidas Boost są stworzone do zdobywania kolejnych kilometrów i bicia rekordów. Ich budowa sprawi, że każdy krok będzie lekki, pewny i bezpieczny. A na dodatek – są niezwykle stylowe, przypadną więc do gustu nawet najbardziej wymagającym.