Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Ecco

Ich buty mogą wydawać się dziwne, a na pewno bardzo oryginalne. Na tle nieustannie powtarzanych wzorów i linii wyróżniają się bowiem dającym się zapamiętać designem balansującym na pograniczu casualu i stylu sportowego. Jedno jest pewne – każdy model obuwia od Ecco daje gwarancję najwyższego komfortu chodzenia!

Innowacja to ich drugie imię

Fenomen duńskiego brandu Ecco najlepiej opisuje się poprzez jego projekty. Tu nie ma miejsca na brak wygody czy typowy, banalny i nudny design. Projektanci założonej w 1963 roku przez Karla Toosby’ego marki skupiają się przede wszystkim na zapewnieniu każdemu użytkownikowi ponadprzeciętnego komfortu. Nad efektem końcowym, jakim są kolorowe, bardzo charakterystyczne buty pracuje nie tylko designer, ale także technolodzy i testerzy, którzy upewniają się, czy obuwie na pewno sprosta naszym wymaganiom. Stąd ogromny wybór nowoczesnych technologii wymyślonych przez Ecco, które wykorzystuje się przy tworzeniu butów dla dzieci, kobiet i mężczyzn.

Dobrze zamortyzowane, dopasowujące się do nacisku stopy podeszwy, oddychające, przyjemne dla skóry cholewki oraz styl nie do podrobienia to znaki rozpoznawcze marki Ecco, która wyspecjalizowała się w tworzeniu butów idealnych do chodzenia!