• z 4
  • z 4
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Damskie Buty New Balance

Kolorowe buty z eNką to marzenie każdej stylowej dziewczyny. Nie tylko ze względu na to, że od kilku lat są niezmiennie wielkim modowym hitem, ale też przez ich zaskakującą wygodę oraz komfort noszenia. W czym tkwi fenomen New Balance?

Buty N z historią

Pierwsze projekty amerykańskiej marki pojawiły się już na początku XX wieku, kiedy założyciel firmy obserwował kury chodzące po podwórku i postanowił skopiować ich układ kończyn dla lepszego wsparcia ludzkiej stopy. Pionierskie wkładki do butów, choć były bardzo wygodne, nijak nie zwiastowały ogromnego sukcesu na skalę światową, jakim dziś może pochwalić się New Balance. Te buty od początku miały służyć wygodzie i tak też się stało. Dziś ich komfort doceniają wszyscy – od celebrytek, przez modelki, aż po największe redaktorki modowych czasopism!

Kolorowy zawrót głowy

Damskich modeli butów New Balance nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Galeriamarek. Znajdziesz tu zarówno bajecznie kolorowe, pastelowe lub neonowe obuwie z eNką, jak i te stonowane – w czerni, szarości lub granacie, które sprawdzi się w każdej stylizacji. Z pomocą New Balance stworzysz mnóstwo niepowtarzalnych i przede wszystkim niezwykle wygodnych looków. Nie bój się łączyć ich z sukienkami, spódniczkami czy cygaretkami!
Pokaż swój lifestyle, wybierając buty, których design i wygodną konstrukcję doceniły już miliony kobiet z całego świata. Buty New Balance z pewnością są stworzone na miarę twojej stopy!