Nie znaleziono produktów spełniających warunki wyszukiwania.

Damskie buty do tenisa

Pasmo sukcesów najlepszej polskiej tenisistki – Agnieszki Radwańskiej – sprawiło, że popularność tenisa znacznie wzrosła. Inspiruje cię tenisowa moda? A może stawiasz pierwsze kroki na korcie? Sprawdź nasze porady!

Stylowo nie tylko na korcie

Biała koszulka polo i krótka spódniczka – bez wątpienia tenis jest dyscypliną, w której kobiety prezentują się wyjątkowo pięknie. Nic dziwnego, że moda z kortów szybko trafiła na ulice. Ogromną rolę w popularyzowaniu sportowej elegancji odegrał założyciel marki Lacoste. Rene Lacoste nie tylko miał doskonałe wyczucie stylu, ale przede wszystkim był wybitnym graczem. Nawet jeśli nie widzisz siebie na korcie, to z pewnością doskonale będziesz prezentowała się w białej koszulce, prostych chinosach i lekkich tenisówkach z krokodylkiem.

Najlepsze buty do tenisa

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z tenisem czy masz już na koncie wiele wygranych meczów? Bez względu na staż treningowy wybieraj nie tylko odpowiedni sprzęt, ale przede wszystkim wygodne obuwie do tenisa. Niewątpliwie w dziedzinie odzieży i butów dla tenisistów prym wiedzie włoska marka Lotto, której zaufała sama Agnieszka Radwańska.

Buty do tenisa powinny być wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów – muszą nie tylko być elastyczne, ale także doskonale wspierać stopę w trakcie dynamicznych ruchów.

Szukasz swojego ideału? Zobacz propozycje obuwia do tenisa w sklepie GaleriaMarek.pl i zacznij swoją przygodę na korcie w najlepszym stylu.