• z 14
  • z 14
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Buty Casual

Styl casual to nic innego jak połączenie klasyki z luzem, przy zachowaniu maksymalnej wygody. Pokochały go nie tylko gwiazdy i celebryci, ale również wszyscy Ci, którzy lubią na co dzień czuć się modnie i komfortowo. Codzienna stylizacja wcale nie musi być nudna, jeśli tylko zadbamy o odpowiednie dodatki i… buty!

Sportowy szyk

Linie obuwnicze typu casual wyróżniają się modnym designem, który idzie w parze z komfortowym dopasowaniem i niezwykłą wygodą noszenia. Projektanci takich marek jak Timberland, Lacoste, Ecco czy Tommy Hilfiger przywiązują dużą wagę do tego, aby ich propozycje nadawały się nie tylko na weekendowy spacer, ale również na spotkanie biznesowe. Buty stylizowane na eleganckie modele stanową niezwykłe połączenie komfortu ze sportowym szykiem.

Street fashion

Współczesne trendy skierowały obecnie styl casual również w kierunku mody miejskiej. Propozycje typu street fashion można znaleźć w kolekcjach chociażby takich marek jak Feewear czy Confront. Buty tych marek królują w miejskich przestrzeniach, pozwalając ich użytkownikom wyrazić swój indywidualny styl.

Sprawdź już teraz aktualne kolekcje w sklepie GaleriaMarek.pl i poznaj nowoczesną odsłonę butów casual!