BUFF, czyli marka do zadań specjalnych

Przedstawiamy nową markę w portfolio Galerii Marek – BUFF. Oferta brandu jest dedykowana wielbicielom treningów i endorfin. Czapka, bandama i chustka w jednym? Produkt Buff spełnia nie tylko te, ale również wiele innych funkcji. Poza tą funkcjonalną chustą w ofercie znajdziesz również uniwersalne czapki w superkolorach. Przeczytaj o historii i asortymencie katalońskiej firmy Buff.

Motocyklowe początki

Dawno temu w Hiszpanii zapalony fan motocyklowych wycieczek uświadomił sobie, że na rynku brakuje wielofunkcyjnego dodatku, który może być noszony przy szyi, na i wokół głowy, a dodatkowo sprawdzi się podczas jazdy w każdych (nawet najbardziej ekstremalnych) warunkach. Juan Rojas pracował ponad 25 lat w przemyśle włókienniczym, przy produkcji dzianin i mankietów dla największych europejskich producentów t-shirtów piłkarskich.

Poszukiwania ideału

Równolegle obmyślał również plan na stworzenie funkcjonalnych akcesoriów, które mogą być noszone na przeróżne sposoby, zastępując potrzebę oddzielnych elementów na głowę i szyję. Eksperymentował z różnymi projektami i materiałami, ostatecznie znalazł mikrofibrę wysokiej wydajności, która była oddychająca, pochłaniająca wilgoć i odporna na wiatr. Wielofunkcyjna chusta w ostatecznym kształcie, który możesz kupić w Galerii Marek, powstała w 1998 roku.

Hiszpańskie temperatury

Marka Buff powstała w małym, hiszpańskim miasteczku Igualada w Katalonii. Do dziś siedziba nie została zmieniona i nadal około 90% produktów jest wysyłana do importerów i dostawców właśnie stamtąd. Wielofunkcyjne chusty Buff to produkt o wyrobionej pozycji. Marka jest dostępna już w 70 krajach, ale nadal się rozwija i poszerza ekspansję na nowe rejony. Część zysku ze sprzedaży produktów Buff zasila budżet projektów ochrony środowiska i wspierania ekologicznych rozwiązań.

Buff, czyli wielofunkcyjna chusta

Buff to nazwa zastrzeżona dla konkretnego rodzaju produktu, mianowicie wielofunkcyjnej chusty lub inaczej szalokominiarki. Jest to elastyczny kawałek materiału w kształcie rurki, który można udrapować i nosić na wiele sposobów (czapka, kominiarka, maska na twarz, opaska na czoło, golf i wiele innych). Buff chroni użytkowników przed zimnem, wiatrem, kurzem, upałem. Jest bezszwowy, dzięki temu jest wygodny jak druga skóra – nie obciera i nie uciska. Propozycje tego wielofunkcyjnego dodatku w szerokiej gamie kolorystycznej znajdziesz w Galerii Marek.