Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Bama

Buty w każdej porze roku narażone są na działanie różnych czynników zewnętrznych, które mają wpływ na zwiększenie tempa zużycia obuwia i sprawiają, że buty po krótkim czasie mogą przestać dobrze się prezentować. Naprzeciw potrzebom wszystkich tych, którzy chcą odpowiednio konserwować swoje obuwie, wychodzi marka Bama, produkująca szereg środków pielęgnacyjnych, dzięki którym można przedłużyć żywotność obuwia, jednocześnie zapewniając im świetny wygląd.

Produkty marki Bama

Marka Bama dba, by buty mogły być zawsze piękne. Na jej asortyment składają się różnego rodzaju dezodoranty i impregnaty. Produkty są łatwe w użycie, dzięki czemu każdy może je bez problemu stosować. Na produktach znajdują się stosowne informacje w kwestii używania danego środka. Używanie produktów marki Bama może sprawić, że buty ciągle będą wyglądały, jakby były kupione przed chwilą, co stanowi ogromną zaletę całego asortymentu tej niemieckiej firmy. W ofercie marki Bama można znaleźć między innymi impregnat, którego głównym zadaniem jest ochrona obuwia przed negatywnym wpływem wilgoci. W asortymencie znajduje się również impregnat chroniący buty przed solą i śniegiem, co przyda się w pielęgnacji obuwia w okresie zimowym. Bama produkuje również piankę czyszczącą, które pozwala w skuteczny sposób usuwać zabrudzenia z różnego rodzaju materiałów.

Bama zajmuje się także produkcją akcesoriów służących do czyszczenia butów, takie jak specjalne czyściki, gąbki czy szczotki do pielęgnacji zamszu i nubuku. Ofertę marki uzupełniają łyżki do butów, sznurowadła, prawidła, podpiętki, zapiętki żelowe i wkładki do różnego rodzaju obuwia.