Nie znaleziono produktów spełniających warunki wyszukiwania.

Zegarki

Zegarki elektroniczne stanowią świetną alternatywę dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za tradycyjnymi czasomierzami i cenią nowoczesne rozwiązania. Obecnie producenci starają się, żeby zegarki elektroniczne były wyposażone w szereg różnych funkcji, by oprócz wskazywania właściwej godziny miały jeszcze inne zalety.

Zegarki Casio

Marka Casio powstała w 1946 roku, a jej założycielem był Japończyk – Tadao Kashio. Firma od tamtej pory ma swoją siedzibę w Tokio. Początkowo firma nazywała się Kashio Seisakujo i zajmowała się produkcją fajek oraz kalkulatorów. W późniejszym czasie zmieniono nazwę na Casio, a w 1974 roku firma wprowadziła na rynek swój pierwszy zegarek, mający mechanizm kwarcowy, wyświetlacz LCD i automatyczny kalendarz. Zegarki tej marki cieszą się sporym powodzeniem na całym świecie, ze względu na precyzję wykonania i wysoką wytrzymałość produktów.

G-Shock

G-Shock to jedna z kolekcji zegarków produkowanych przez markę Casio. Pomysł na tę serię narodził się w 1983 roku, gdy specjaliści firmy pracowali nad stworzeniem zegarka odpornego na wstrząsy, mogącego wytrzymać upadek z wysokości powyżej 10 metrów. Dzięki temu obecnie produkty z linii G-Shock charakteryzują się niebywałą wytrzymałością, a ciekawy dla oka design sprawia, że zegarki z tej serii mogą stanowić świetne uzupełnienie różnego rodzaju stylizacji.

Zegarki uniwersalne

Coraz więcej producentów decyduje się na tworzenie produktów uniwersalnych, przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki temu nie trzeba tworzyć osobnych kolekcji, a produktami mogą cieszyć się wszyscy. Zegarki uniwersalne można znaleźć w ofercie marki Casio. Są to urządzenia, w przypadku których nie ma znaczenia płeć, a raczej osobiste preferencje i potrzeby.