Nie znaleziono produktów spełniających warunki wyszukiwania.

Design i moda, czyli United Nude

Historia marki United Nude rozpoczęła się złamanym sercem. Rem próbował wrócić do dziewczyny. Romantyczne pomysły i koncepcje nie pomogły w odzyskaniu wybranki, ale zaowocowały czymś innym. W jego głowie narodził się pomysł na linię damskich butów. Rem spotkał na swojej drodze Galahada. Pochodzący z siódmej generacji Brytyjczyków z obuwniczej dynastii Clark's szybko znalazł porozumienie z młodym architektem Remem. Takie były początki makrki United Nude, która właśnie zawitała do oferty sklepu GaleriaMarek.pl.

Pierwsze kroki

W 2003 roku holenderski architekt i brytyjski obuwniczy potentat połączyli swoje siły. Z ich wyjątkowych talentów i wspólnej wizji Rema i Galahada powstała marka United Nude. Model 'Möbius' natychmiast przekonał do siebie fanów innowacyjnych i nowoczesnych projektów. Linia szybko zdobyła uznanie, a marka stała się liderem w architektonicznych projektach obuwia. United Nude pozycjonuje się jako brand na skrzyżowaniu dwóch dróg: designu i mody.

Dynamiczny rozwój

Oferta marki szybko zdobyła uznanie na rynku międzynarodowym, dzięki kreatywnej pracy i wyjątkowemu wzornictwu. Projekty United Nude są sprzedawane w ponad 40 krajach, flagowe sklepy brandu są zlokalizowane w Amsterdamie, Londynie i Nowym Jorku. Wnętrza wszystkich z nich zostały zaprojektowane przez jednego z założycieli – mianowicie Rema D Koolhaasa.

3D w służbie mody

Projekty United Nude to małe dzieła sztuki. Do stworzenia niektórych z nich wykorzystano technologię druku 3D. Marka korzysta już od dekady z doświadczeń takiego rodzaju druku. Współpracuje z liderami na rynku systemów druku 3D i tworzy unikatowe projekty butów i akcesoriów.