Gym Hero

„Nie jesteś stworzona do przegrywania, mała!”, „Work hard, dream big” – jeśli te hasła motywacyjne w połączeniu z ultra oryginalnym designem nie przekonają cię do trenowania, to prawdopodobnie nic tego nie zrobi! Za wszystkim tym stoi polska marka o nazwie Gym Hero. Od kilku lat przenoszą wyobrażenia o odzieży sportowej na nowy, wyższy poziom! Dziś nie mają sobie równych.

Ich produkt broni się sam

Mimo że ich popularność dopiero nabiera tempa (zawrotnie szybkiego), a w ciuchach z ich logo ćwiczy coraz większa liczba kobiet, to marka o sobie mówi niewiele. Na ich stronie nie znajdziemy rozbudowanych opisów o historii powstania ani filozofii marki, a jedynie kilka zdań motywacji skierowanych do wszystkich – tych, którzy już oddali się pasji do sportu i tych, którzy dopiero zamierzają podnieść się z kanapy. W czym tkwi fenomen ich sukcesu? Zdecydowanie w samym produkcie! Nie ma co ukrywać, że na rynku ubrań i akcesoriów sportowych pod względem designu nie mają konkurencji. To Gym Hero wyznacza trendy, którymi kierujemy się przy wyborze odzieży na siłownię.

Marka z pomysłem

Marzysz o legginsach w zwierzęcy wzór, które nie będą kojarzyły się z hitem? A może chciałabyś strój na siłownię w neonowych odcieniach? Każdy trening stanie się jeszcze przyjemniejszy, gdy będziesz miała na sobie ulubione, super kolorowe ubrania! Produkty Gym Hero to kwintesencja świetnego pomysłu, genialnego wykonania i dbałości o szczegóły. Z projektów przebija pasja nie tylko do samego sportu, ale też do inspirowania kobiet do sięgania po więcej! Niezależnie od tego, czy to legginsy z motywem moro czy też bluza z napisem „Girl power”, każda rzecz motywuje tak samo. Aktywny tryb życia staje się czystą przyjemnością, gdy masz na sobie ubrania tej marki.